для сайта

27 червня відкриється виставка  живопису відомої одеської художниці Єви Ятт - «EVA. DEVOCHKI. ALCOHOL » за участю київської поетеси AB RA.

Досить часто художники вдаються до мистецтва, коли хочуть висловити біль, протест або гострий емоційний стан. «EVA. DEVOCHKI. ALCOHOL» -  дещо про інше. Цей проект про право людини на любов до задоволень та внутрішньої свободи, яка дозволяє, хоча б ненадовго, відволіктися від реалій, негативних зовнішніх факторів та глобальних катаклізмів.

"Навіть коли в реальності не все ідеально, не варто позбавляти себе права на радість і задоволення. Для мене красиві жінки та хороший алкоголь - це джерело задоволень, як і живопис", - розповідає автор проекту Єва Ятт.

На виставці «EVA. DEVOCHKI. ALCOHOL » будуть також представлені автопортрети Єви Ятт, написані у різні періоди життя. Ці роботи послужать глядачеві своєрідною хронологією трансформації, емоційного переродження особистості художниці, надасть розуміння, що, хоча автор картин і підвладний різним внутрішнім станам, проте бачити красу життя може навіть в простих речах: в світлі, що мерехтить на кольоровому склі, в красивих жіночих тілах та смачних алкогольних напоях ...

19113059 1686340308327362 2078328203 n 1

Під час відкриття виставки у вас буде можливість послухати поетичні твори чуттєвої київської поетеси AB RA: про секс, кохання, алкоголь та, звичайно, про дівчат…

«Когда мне грустно, я переписываюсь с телефоном. Он шлёт мне милые фразы и красивые смс —
мы с телефоном играем в «очень влюбленных». Вот до чего доводит одиночество и прогресс.
Он пишет: «моя милая, сладкая, хорошая, я так соскучился! Как провела ты день?
Я скоро буду. Хочешь тортик или мороженого». И с телефоном я в магазин шагаю — мне не лень.
Беру чилийское. Сухое. Белое. Как идеальная - дарю себе цветы. Чего для девочки родной своей не сделаешь? И делаю всё то, что б сделал ты...»

Відкриття виставки о 19:00
Вхід безкоштовний.